O nas

Jesteśmy agencją komunikacji kryzysowej. Dbamy o reputację naszych klientów w sytuacji kryzysu lub zmiany. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży mediów i PR wiemy, jak kształtować komunikację i budować relacje z kluczowymi grupami otoczenia. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają organizacjom przygotować się do potencjalnych sytuacji kryzysowych na długo zanim one nastąpią.

Jak działamy

Analiza

Każdy projekt zaczynamy od dokładnej analizy. Weryfikujemy kluczowe grupy otoczenia, istniejące kanały komunikacji, sytuację wyjściową oraz dostępne możliwości działania. Korzystamy z automatycznych narzędzi analizy danych, badań jakościowych i ilościowych, monitoringu mediów oraz internetu.

Planowanie

Odpowiednie zarządzanie w sytuacji kryzysu i zmiany wymaga skutecznego planowania. Plan zarządzania kryzysowego opracowujemy w ramach zespołu antykryzysowego, w którego skład wchodzą również przedstawiciele firmy.

Działanie

Prowadzimy bieżące zarządzanie komunikacją kryzysową w oparciu o indywidualną analizę oraz sprawdzone scenariusze. Nasz zespół w dynamicznej sytuacji kryzysowej jest dostępny również w trybie 24/7.

komunikacja kryzysowa sukces

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczenie

    Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu komunikacją kryzysową oraz branży PR i social media. Znamy sprawdzone scenariusze rozwiązań, które potrafmy dostosować do indywidualnych potrzeb.

  • Dostępność

    Wiemy, że sytuacja kryzysowa to często nie tylko wyzwanie w zakresie zarządzania, ale też wyzwanie psychologiczne. Dlatego jesteśmy do dyspozycji naszych klientów również w trybie 24/7.

  • Nowoczesne narzędzia

    Dysponujemy własnym zapleczem pozwalającym na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi komunikacji tradycyjnej i online.

15

lat doświadczenia

124

zrealizowane projekty

81

zadowolonych klientów

24

godziny dostępności na dobę

Twoja organizacja znalazła się w sytuacji kryzysowej lub chce się do niej przygotować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wspólnie zadbamy o to, by istniejący kryzys przekuć w sukces lub przygotować procedury zarządzania i komunikacji na długo przed tym zanim kryzys zdąży się pojawić.

Przewiń do góry